19.01.11 | Indicium op de Florecom Koper & Kweker-middag
Indicium B.V. bezorgd een succesvolle barcode registratie voor bezoekers aan de Florecom Koper & Kweker-middag.
Op 19 januari j.l. heeft Florecom de beurs “Koper & Kweker-middag” georganiseerd. In opdracht van Florecom heeft Indicium BV hiervoor de toegangsregistratie verzorgd. De kwekers en kopers konden zich elektronisch via internet inschrijven, vervolgens kreeg men hiervan de bevestiging en het verzoek hun persoonlijke e-ticket uit te printen.
Bij binnenkomst van de beurs werden de ingeschreven personen door middel van de barcode op hun e-ticket via een aantal handterminals ingescand en als zodanig geregistreerd. De registratie is hierdoor zeer vlot en probleemloos verlopen.
Tevens was Indicium B.V. aanwezig als standhouder op deze beurs met een aantal producten en oplossingen voor het registreren en identificeren van goederen, personen e.d.
